logo

Poznaj czym jest prawdziwie profesjonalny hosting

  • 7 dniowy okres testowy, płatności w dowolnych cyklach (dni, miesiące, lata).
  • Wszystkomający hosting: PHP, MySQL, PostgreSQL, mongoDB, shell, Ruby, Python,Django, Node.js, dowolna ilość domen i subdomen...
  • Najnowsze technologie, szybkie serwery www. Szybka i darmowa pomoc techniczna.
  • Idealny hosting dla programisty: shell, svn, git, gitweb, hg, redmine, bugzilla, trac, autocheckout, svn2web, websvn ...
php 5.5.16 5.4.32 5.3.29 25/08/2014 (wyświetlenia: 1742)

Udostępniliśmy php w wersji 5.5.16 5.4.32 5.3.29 (changelog). Klienci którzy nie odznaczyli opcji uaktualniania wersji php mają już te wersje podłączone do swojego oprogramowania webowego. Pozostali mogą się przełączyć ręcznie w dziale "ustawienia php" w panelu.
Jakby wystąpiły jakieś problemy z oprogramowaniem to prosimy o przełączenie się na poprzednią wersję php używając ustawień w dziale "ustawienia php" w panelu oraz w drugiej kolejności poinformowanie nas o problemie (komunikaty błędów, adresy url itp).

Wersja php 5.3 nie będzie już łatana przez autorów więc zalecana jest aktualizacja do nowszej wersji php. Należy jednak pamiętać że począwszy od wersji 5.4 magic_quotes nie istnieją w php, więc jeśli oprogramowanie webowe nadal na nich polegało dla ochrony przez atakami sql injection to przejście na wersję php >=5.4 natychmast otworzy łatwe do wykorzystania luki bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz otrzymywać takie informacje na email użyj opcji "newsletter" w panelu