logo

Poznaj czym jest prawdziwie profesjonalny hosting

  • 7 dniowy okres testowy, płatności w dowolnych cyklach (dni, miesiące, lata).
  • Wszystkomający hosting: PHP, MySQL, PostgreSQL, mongoDB, shell, Ruby, Python,Django, Node.js, dowolna ilość domen i subdomen...
  • Najnowsze technologie, szybkie serwery www. Szybka i darmowa pomoc techniczna.
  • Idealny hosting dla programisty: shell, svn, git, gitweb, hg, redmine, bugzilla, trac, autocheckout, svn2web, websvn ...
sv22 > sv29 25/11/2014 (wyświetlenia: 1502)

Ze względu na powtarzające się problemy z serwerem sv22 (niewyjaśnione zawieszenia 1-2 razy na miesiąc) dzisiejszej nocy konta z tego serwera zostana przeniesione na nowo ustawiony serwer sv29.

Od godziny 01:30 do ok. 6:00 konta z serwera sv22 są przenoszone na nowy serwer sv29. Przenoszenie może powodować krótkie okresy niedostępnosci stron dla częsci odwiedzających (ze względu na cache dns).

Klienci, którzy nie oddelegowali domeny na nasze dnsy i korzystają z serwera sv22, będą musieli zmienić na swoich dns-ach wskazanie IP. Do tej małej grupy klientów zostanie rozesłana informacja o tym. Do dnia 1 grudnia włącznie będzie działał tunel ze starych IP na nowe, tak aby umożliwić tym klientom zmianę rekordów na swoich dns-ach bez większego pośpiechu.

Prosimy o zgłaszanie problemów gdyby jakieś się pojawiły w związku z migracją kont.

 

Jeśli chcesz otrzymywać takie informacje na email użyj opcji "newsletter" w panelu