logo

Poznaj czym jest prawdziwie profesjonalny hosting

  • 7 dniowy okres testowy, płatności w dowolnych cyklach (dni, miesiące, lata).
  • Wszystkomający hosting: PHP, MySQL, PostgreSQL, mongoDB, shell, Ruby, Python,Django, Node.js, dowolna ilość domen i subdomen...
  • Najnowsze technologie, szybkie serwery www. Szybka i darmowa pomoc techniczna.
  • Idealny hosting dla programisty: shell, svn, git, gitweb, hg, redmine, bugzilla, trac, autocheckout, svn2web, websvn ...
php 7.1.7 7.0.21 5.6.31 07/07/2017 (wyświetlenia: 831)

Udostępniliśmy php w wersji 7.1.7 7.0.21 i 5.6.31 (changelog). Klienci którzy nie odznaczyli opcji uaktualniania wersji php mają już te wersje podłączone do swojego oprogramowania webowego (tylko w obrębie tej samej wersji głównej php). Pozostali mogą się przełączyć ręcznie w dziale "ustawienia php" w panelu.
Jakby wystąpiły jakieś problemy z oprogramowaniem to prosimy o przełączenie się na poprzednią wersję php używając ustawień w dziale "ustawienia php" w panelu oraz w drugiej kolejności poinformowanie nas o problemie (komunikaty błędów, adresy url itp).

Przypominamy że wersje php poniżej 5.6.x nie są już aktualizowane i łatane przez autorów PHP więc zalecamy przełączenie się na nowsze wersje php (dział ustawienia php w panelu) wraz z ew. wcześniejszymy aktualizacjami oprogramowania webowego jeśli nie jest dostosowane do pracy z nowymi wersjami. Przypominamy że nie my nie przełączamy za naszych klientów wersji php między różnymi wersjami głównymi (np. 5.5.x i 5.6.x) ponieważ mogło by to unieruchomić oprogramowanie webowe nie dostosowane do nowych wersji.

Jeśli chcesz otrzymywać takie informacje na email użyj opcji "newsletter" w panelu